| fuckName a întrebat:

Firul sprancenelor mele este foarte gros, si ma doare foarte rau cand ma pensez. As putea face ceva, sa folosesc o crema, ceva, ca sa se mai subtieze firul, sa fie mai usor de smuls si sa doara mai putin? multumesc, funda.

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Penseaza-te dupa baie cand porii sunt dilatati, Poti incerca sa dai cu un cub de gheata inainte de pensare ca sa amorteasca zona sau sa te dai cu crema sa se moaie firele de par.

1 răspuns:
| cristina5252 a răspuns:

Asa este firul tau de par nu ai ce sa ai faci si crede.ma ca depinde foarte mult si de mana fetei care te penseaza pentru ca daca are o mana usoara si se pricepe nu te doare