| claudiuflorin21 a întrebat:

FUNDA..as vrea sa ma pensez si eu dar ma doare foarte tare cu ce pot sa imi dau sa nu ma mai doara deloc sau mia putin?big grin

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Durere... sincer nu inteleg ce durere e aia, eu radeam cand varamea ma pensa, aia se mira ca radeam ca un nebun in timp ce ia ma ciupea ca o nebuna(se razbuna laughing ) oricum nu stiu dar nu simt durerebig grin un mic stres atatbig grin

| BlackEyedGirl a răspuns:

Poti sa te duci la salon sa te pensezi, alea se pricep mai bine si nu te doare asa rau. Eu asa fac.

| DaissDey a răspuns:

Eu. sincer cand ma pensez ma dau putin cu crema(una oarecare, dar nu astepti sa intre in piele dai direct cu ala cu care te pensezi)..la mine functioneaza!

| claudiuflorin21 explică:

La mine nu ....cu alt ceva?