| Ema96 a întrebat:

Folosesc placa de par si am un par foarte sensibil. Varfurile is despicate si arse folosesc un spray de la Gliss dar vad ca nu e bun de nimic. Doresc o crema saun un spray bun pentru parul deteriorat. Ce ati putea sa-mi recomandati? Multumesc anticipat!happy

Răspuns Câştigător
| Zendaa a răspuns:

Eu am parul cret si mi-l fac cu placa cam de fiecare data cand ma spal pe cap.
De obicei inainte de a folosi placa ma dau cu un ser hidratant termoprotector de la Gerovital si chiar da rezultate happy. Sa nu te sperii daca iese fum de la placa cand o folosesti, este de la ser.
Succes >big grin

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AlexandraaNST a răspuns:

Gerovital, il folosesc, am avut aceeasi problema ca si tine. m-a ajutat foarte mult, Te pup.