| Lola_6438 a întrebat:

[funda; acorda-mi 2 minute]Stiti cumva niste remedii pentru pistrui cat de cat eficiente? Nu vreau sa dispara de tot, vreau sa se mai estompeze putin din ei sau sa ii mai ascund ca sunt prea multi, mai ales acum, vara. Niste tratamente care au dat un rezultat, oricat de mic, e sau un machiaj care sa acopere bine si sa dureze multisor sunt binevenite. Astept sfaaaaturi.big grin

5 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Tamponeaza cu suc de lamaie si li se estompeaza culoarea.

| Zazu a răspuns:

Unicul remediu care estompeaza este crema antisolara, iti cumperi PizBuin, este scumpa, dar unica crema de pe piata care respecta indicele antisolar.

| Jane a răspuns:

Mai bine lasa-i asa cum sunt decat sa iti dai cu cine stie ce pe ei, pentru ca nu o sa dispara. Fetele cu pistrui au un farmec aparte, sunt mai naturale, pistruii sunt o parte din tine si nu cred ca trebuie sa ii indepartezi. Asta e parerea mea, poate vei tine macar putin cont de ea. Sper ca te-am ajutat!

| perro12 a răspuns:

Salut mai jos vei afla ce et intereseaza, dar de ce vrei sa scapi de ei. Fetele sunt chiar mai dragute cu pistrui.
http://www.fistichiu.ro/Moda-Si-Tendinte/cum-scapi-de-pistrui.html

HF

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://zaruha.blogspot.com/
HD Music Videos , intra si asculta si tu !