| Lola_6438 a întrebat:

[funda; acorda-mi 2 minute]Stiti cumva niste remedii pentru pistrui cat de cat eficiente? Nu vreau sa dispara de tot, vreau sa se mai estompeze putin din ei sau sa ii mai ascund ca sunt prea multi, mai ales acum, vara. Niste tratamente care au dat un rezultat, oricat de mic, e sau un machiaj care sa acopere bine si sa dureze multisor, daca stiti, sunt binevenite. Astept sfaaaaturi.big grin

3 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Te voi ajuta decat cu un link.
http://www.adevarul.ro/......73507.html
Bafta!

| kaTTsu a răspuns:

Cu zeama de lamaie!
In 5 zile incep sa iti dispara!
Peace.

| Bab a răspuns:

Si eu am pistrui si am folosite multe tratamente si nimic folosesc fond de ten si atat