| Mar a întrebat:

Funda! Am inceput sa imi fac masca de par cu ulei de masline ulei de ricin si galbenus de ou deoarece imi cade foarte tare parul (sunt in perioasa aceea de cadere a parului tare din 5 in 5 ani) si mai ales ca il vreau mai lung.intrebarea este :cam dupa cate masti voi vedea rezultate? am vazut pe net la pe un site ca dupa 3 folosiri nu iti mai cade atat de tare parul. este adevarat? funda :]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca astepti sa vezi rezultate dupa primele 3 utilizari... eu zic ca se vad dupa 2 saptamani. fii mai rabdatoare si mananca chestii bune pentru parul tau.

1 răspuns:
| Jeny1 a răspuns:

În primul rând nu cred că îți cade degeaba. De obicei există o lipsă de vitamine, stres, vopsiri. De ce nu încerci întâi să vezi cauza?