| EVA_7591 a întrebat:

Imi cade foarte tare parul ce sa folosesc? in afara de ulei, ricin, vit. A, ulei masline, galbenus de ou. le-am folosit pe ea astea si mai mi-a crescut parul dar de cazut tot imi cade. Ce-mi recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Angelsergiuboy a răspuns:

Tunde-te mai scurt creste rezistentza parului big grin

| EVA_7591 explică:

Nu vreau sa ma mai tund vreau sa-l las sa creasca mai mult ca am tuns destul din elsad

| m_4549 a răspuns:

Si eu am avut aceasta problema si am cumparat de la plafar crema de par cu extracte naturale si petrol, o mai folosesc si acum, mai cade dar foarte putin si nu mai e gras parul.