| RuffledOwl a întrebat:

Funda! Am niște sandale tip roman cu curelușe în fata în forma de cruce și m-am bronzat pe picioare cu model.Nu știu ce sa scap de urmele de bronz.Eu oricum sunt deschisa la culoare la piele și se vede doar patru pătrățele bronzate pe picior.Cum pot sa scap de ele fără sa ma bronzez și pe restul corpului?

Răspuns Câştigător
| chibiusa a răspuns:

De bronz poti scapa rapid cu sucul de lamaie

4 răspunsuri:
| crysssu a răspuns:

Fara sa te bronzezi nu merge nicicum scumpa...
du-te macar 1 zi la plaja si cumpara-ti autobronzant sau date cu ulei de masline pe corp cat timp stai la soare si te vei bronza mai repedewinking

| allllll a răspuns:

laughing) si eu am patit la fel.in timp mi s-a dus.incearca sa nu te mai incalti cu ele si du-te la plaja si date cu mult autobronzant pe piciaore.succes!

| Anuldedinainte a răspuns:

Decat sa scapi de bronz mai bine te bronzezi pe intreg piciorul. Ia-ti niste opincute pe piciorul gol, sau niste sandale tip slap

| lorta a răspuns:

Incearca pe zona aia o perioada sa numai porti sandalele, si date cu un fond de ten ca sa acoperi. ori daca nu i ai un autobronzant de culoarea pielii tale