| BiaBubulina a întrebat:

FUNDA! atunci cand imi prind parul se fac galme, dar nu stiu de ce.Eu imi prind si coada sus si am si parul scurt.Au vreo treaba? Ce pot sa fac ca sa nu mai am galme la par, sus, cand imi prind si cea mai mica si banala coada? dar stiti ceva vreun leac ca sa-mi creasca parul mai repede?

Răspuns Câştigător
| Andree a răspuns:

Buna. Asta este din cauza ca ti se incalceste parul foarte repede. Mi se intampla si mie inainte, dar am vazut la Avon o masca de par. Este foaaartee buna. Iti dai cu ea cand iti faci baie, iti pui pe par apoi stai putin cu ea si te clatesti. Ea e de la Planet Spa este cu exctract de masline. Iti face parul fin si nu ti se mai incalceste. Eu nici nu ma prea piaptan deoarece nu e nevoie ca imi face parul finlove struck. O gasesti in cataloagele de la Avon. Masca este de culoare verde intr-o "cutie:.
Iar pentru cresterea parului este recomandat uleiul de ricin, il gasesti in farmacii.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi tu Bibiku, specialistii britanici inca nu au gasit un leac pentru galme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ulei de ricin si un pont :cu cat stai in apa cu parul mai mult creste ex:la piscina, baie, la mare etc.Maria

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Periel in timp ce iti ridici parul sa til prinzo! MAria

| AandrOotza a răspuns:

Este un fel de sampon ce iti face sa creasca parul mai rpede big grin du-te la farmacie si cere sampon pentru cresterea paruluitongue