| valentinna95 a întrebat:

FUNDA@@@@ Ce parere aveti ati incercat-o? Doare? http://www.emag.ro/......EW583BBBM/

Răspuns Câştigător
| alina_8632 a răspuns:

Buna Valentina! parerea mea este sa nu incerci aceasta penseta doar pentru simplul fapt ca la titlu scrie ca te epileaza permanent ar insemna ca iti cam distruge muchii de la sprancene care tin pleoapa este bine sa tine cont ca pelea de la arcada este foarte sensibila si ori ce exagerare sau mai stiu eu ce intepaturi cum ar fi tatuarea lor permanenta distruge muschiul si duce la riduri si imbatranirea fetei eu asta stiu dar acum fiecare face cum credetongue

| valentinna95 explică (pentru alina_8632):

Nu pentru sprancene. Oricum multumesc frumos :*

| alina_8632 a răspuns (pentru valentinna95):

Aaa pai atunci daca nu e pentru sprancene e buna zic eu mai ales ca cheleste definitivlaughing

4 răspunsuri:
| MERYE a răspuns:

A incercat o prietena de-a mea au au! faci cum vrei

| ianisa a răspuns:

Da,am incercat si il am! sa-ti spun...nu e cum ca na-i simti nimic dar doare foarte putin.e ca o piscatura de furnica