| wiufh a întrebat:

FUNDA! Ce parere aveti despre spuma pentru volum de la Nivea? Explicati-mi cum o folositi pentru ca eu nu prea reusesc sa imi aranjez parul cu ea(explicati-mi si pentru parul ud si pentru cel uscat si cam cata se foloseste).
Ah, si daca pun mai multa spuma si stang parul in pumni se face carliontat, sau e nevoie de ceva special pentru asta?
VOTURI LA TOATA LUMEA!

1 răspuns:
| skulls1 a răspuns:

Agita,Pune o cantitate medie si intinde-o pe par Eu o folosesc si e destul de buna e al 6 lea flacon pe care l-am terminat. Funda?