| Zellen a întrebat:

Buna big grin am parul cret si de obicei il aranjez cu spuma, dar uneori nu are volum..la radacina si nu-mi place. sad ce pot face? in niciun caz nu il pieptan laughing) arata foooarte urat. Funda big grin

1 răspuns:
| LaLaura a răspuns:

Pentru ca parul sa aiba volum este indicat sa fie uscat cu feonul, de preferat sa iti dai parul in fata si sa il usuci de la radacina la varfuri ( sa nu uiti sa folosesti un spray cu protectie termica inainte de a folosi feonul, pentru a nu arde parul).