| membrugirl2010 a întrebat:

Fundahappy. Chiar slabesti daca bei otet de mere?

8 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Nu am mai auzit de aceasta dieta.Eu zic sa nu incerci, pentru ca otetul de mere nu e chiar gustos si ti-ar putea provoca gtreata.DEspre slabit, eu zic sa mai tai din portia de mancare si se rezolva.winking Mult noroc

Abh
| Abh a răspuns:

Nu slabesti daca nu reduci si cantitatea de mancare. In plus, otetul de mere scade tensiunea, si daca esti tanara ai toate sansele sa te simti rau bandu-l.

| Crisu_7532 a răspuns:

Dieta cu otet de mere este o dieta "din batrani" dar efectele ei nu au fost demonstrate stiintific.
daca vrei sa tii o astfel de dieta (desi eu ti-as recomanda sa mananci sanatos si sa faci sport), te poti documenta aici: http://www.dietadeslabire.com/2008/09/dieta-de-slabit-cu-otet-de-mere.html

Sa nu iti imaginezi ca slabesti miraculos intr-o saptamana, efectele se vor observa in decurs de cateva luni. Nutritionistii recomanda sa nu slabesti mai mult de 2 kg/saptamana deoarece iti vei da peste cap metabolismul. succes.

| Mariinaa a răspuns:

Hey!
Am gasit un articol referitor la intrebarea ta care sper sa te ajute!
http://prodieta.ro/......re-rapida/
Bye-Bye!:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu slabesti.

| wolfy911 a răspuns:

Nu, vomiti daca bei otet())))