| hamster a întrebat:

Funda! cu ce si in cat timp va epilati?

9 răspunsuri:
| loricel a răspuns:

Ma epilez la salon, cu ceara.

| BlackBVB a răspuns:

Ma epilez cu benzi de la sesu pentru ca ia mult par odt, durerea trece repede si iti rareste parul

nu incerca cu lama sau creme pentru ca
data te faci cu lama risti sa te tai si sa te iriti iar parul creste aspru des si ff repede

nu te face lu cremele pentru ca pentru ca au ffff multe chimicale
nu ma crezi?
cum crezi ca slabeste in halul ala radacina?!?!

| MidnightLady a răspuns:

Cu multa lene. Deci, in mult timp.

| ddanaraluca a răspuns:

Cu crema depilatoare.in 10-13 minute is gata
poti si cu bicu numai vezi sa nu te tailaughing

| ZμZμ a răspuns:

Cu ce? Cu crema epilatoare de la Veet care este foarte buuuna. e 20 de lei tubul, dar foarte buna.

In cat timp? 6-7 minute(1 minut sa zic ma dau cu crema, 5 minute astept sa actioneze si cam 1 minut indepartez creema)

Fuundaa?

| alyna24 a răspuns:

Folosesc crema depilatoare Infinity, dupa care dau cu bigu deci asa nu creste atat de repede, e o metoda foarte buna.

| Karashi a răspuns:

E o intrebare cam stupida, dar...eu ma epilez cu crema epilatorie si dureaza intre 10-20 min maxim(detalii sunt pe ambalajul cremei)
Sper ca te-am ajutat!^_^

| roxymaria a răspuns:

Cu apilatoru de cate ori este nevoie cam la 3 saptamani

| luizaa a răspuns:

Cand ma grabesc cu bigu in 5 min sunt gta...sau cu epilatorul da foarte rar pentru ca stay mult si doarebig grin