| Chelsea13 a întrebat:

FUNDA! Cum recunosti o esarfa burberry originala? De exemplu daca o vezi la cineva, cum iti dai seama daca este originala?

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Daca o poarta cineva e cam greu dar:

1. BURBERRY eşarfă caseta trucata pe logo-ul "BURBERRY" pentru imprimare generale & autentic BURBERRY eşarfă pe caseta "BURBERRY" logo-ul de imprimare cu laser, cu o uşoară schimbare în culoare în lumină diferită.

(2) BURBERRY falsificate marca eşarfă articulaţiilor în utilizarea aproape-pin pe eşarfă, eşarfă de utilizare autentic de marca BURBERRY 4:00 fix la eşarfă, eşarfă atunci când este utilizat, este uşor să taie tag-ul de pe mărci comerciale.

3. în cele din urmă, cele mai importante informaţii în eticheta produsului, descrierea caracteristicilor de bunuri cum ar fi culoarea, număr produs, dimensiunea informaţii este afişat în tag-ul. Înainte de fiecare indicator au un "orez"-ca simboluri, simbolurile la poziţii diferite de opt porturi îndrăzneţ, folosit ca informaţiile legate de securitate.

scuze. traducere PC dar mai multe:

http://www.ebay.com/......436/g.html

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Il intrebi de unde si-a cumparat-o si la ce pret...

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Nu-ti dai.

| Laura927 a răspuns:

Este destul de greu deoarece in ro nu este o marca destul de exclusiva precum ( D&G,Armani,Gucci, Versace etc), pe alea stii cand sunt fake sau originale nu?
Persoanele care fabrica fake-urile, nu fabrica marca burberry, pentru ca nu este cunoscuta...
O eșarfa burberry costa in jur de 100€ ( depinde de locatie),iti dai seama ce fel este îmbrăcată persoana respectiva ca sa iti dai seama daca este sau nu autentica.
De obicei nu au persoanele de rând bani pentru mofturi burberry.
In afara iti mai permiti sa cheltui atâția bani pe o eșarfa dar in ro cu salariile de nimic, nu poti.
Asa ca trebuie sa te uiti la persoana, plus la material, trebuie sa fie unul perfect moale si natural.
Oricum iti vei da seama stai linistit/a, nu se compara cu nimic atingerea unei esarfe asa de scumpe.
Este doar părerea mea!