| TheMoon15 a întrebat:

Funda. Deci eu mi-am lasat parul sa creasca. Dintr-o frizura normala a ajuns sa fie mai lung in spate si mai scurt prin fațā şi părți. Recent m-am tuns (si nu, nu la salon, am rugat-o pe mama să mă tundă, care nu prea are experienta), să imi scurteze parul din spate, sa fie egal cu cel din față si de prin părți. Problema este ca a folosit doar un foarfec, mi-a luat cu mâna tot parul in plus si a taiat. Astazi m-am uitat mai bine in oglinda si am observat ca pe o parte este mai " umflat " decat in celalalta. Practic CRED ca e putin mai lung. Ce pot sa fac? Fara "tunde-te 1", va rog. Cum pot rezolva? Pana pe data de 1 august am o sedinta foto si e chiar importanta.

Răspuns Câştigător
| callerofthestorms a răspuns:

Daca planuiesti sa-ti tii parul lung nu ti-l mai egala. Nu vei vedea mare progres.
Si daca te deranjeaza atat de mult forma parului tau de acum, atunci du-te la un coafor ceva si reparati-l acolo. Nu sa ti-l tunzi. Iti recomand un coafor in loc de frizerie, deoarece frizerii nu sunt prea buni la altceva in afara de tuns.

2 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Mergi la frizer.

| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a răspuns:

Te duci la frizer si se rezolva mane, nu-i panica