| LifTwist a întrebat:

Am fost luna trecuta tunsa gen bob (la spate mai scurt si in parti mai lung)
Si inainte sa incep scoala l-am tuns egal, la spate este mai scurt i-ar in fata mai lung, il am pana la umeri acum, dar la spate un pic, o sa fie egal daca il las cu timpul sa creasca lung?! happy
In cat timp/luni imi va creste parul lung, si ati mai fost tunse in genul ala si va crescut parul lung la loc?! big grin

4 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Eu de aprox. o luna astept sa'mi creasca... Sper ca pana la primavara sa'l am peste tot la fel big grin

| Kiyy a răspuns:

Parul normal ca o sa creasca... dar trebuie si sa ai grija de el si sa il ingrijesti ca sa screasca mai repede. : D

| ChristineLoveYa a răspuns:

Pai cat de lung
pana la fund ii ia 1-2 ani... mie asa mi. a luat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parul creste intr o luna un cm...soo.calculeaza tu de aicibig grinbig grin