| Raluuk a întrebat:

Funda! Deci peste putin timp o sa am banchetul din clasa a VIII-a! Am gasit la un magazin din mall o rochie foarte frumoasa si vreau sa mi-o cumpar... Chestia este ca are spatele gol si habar n-am ce sutien sa port. Pareri?

Răspuns Câştigător
| 23DiaDia a răspuns:

Simplu, am si eu 2 rochii asa:) port acest tip de sutien la ele http://images1.bizoo.eu/......879771.jpg
sutine perfect si este incredibil de comod:) il gasesti foarte usor pe internet sau chiar la magazin:)
nu este scump deloc:) uite un site foarte bun: http://www.bizoo.ro/......le-freebra
sper ca te-am putut ajuta:D

3 răspunsuri:
| Hakuouki a răspuns:

Rochie cu spatele gol, buna alegere, am inteles ca sunt la moda sezonul asta, nu? Pai eu as zice fara sutine, insa daca vrei neaparat sa porti, evita si sutienul cu bretele transparente, cauta sutiene cu modele special concepute pe rochi cu spatele gol.

| CoOlGirlz a răspuns:

Buna. Eu ti-as recomanda un sutien cu bretele [ ar fi dragut sa fie alb sau negru sutienul]

| Cata344 a răspuns:

Fara sutien sau sutien cu bretele invizibile. Pentru alte rochite iti recomand site-ul asta www.banila.ro