| IrinaAniri a întrebat:

FUNDA MARE MARE, va promit. imi puteti zice niste fraze frumoase despre bunica sau casa bunicii. am nevoie de ele in engleza, dar e perfect si daca mi le dati in romana. mersi mult.

3 răspunsuri:
| hippiegirl435 a răspuns:

Bunici tin mainile nepotilor o vreme, dar nepotii ii tin pe bunici in suflet mereu.

| Bizantino a răspuns:

Bunica a fost ingerul pazitor nal copilariei mele, iar casa bunicilor imi aduce aminte de povestile ce imi tin copilarie vie mereu.
Obrajii bunicii sunt pere de foc ce-mi incalzesc sufletul cu iubire.
Cand ma gandesc la casa bunicii parca simt ca am ajuns in Raiul copilariei melewinking

| AndreeaFlorentina222 a răspuns:

Bunica mere ma asteapta bucuroasa casa mare si frmoasa