| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi va rog niste nume de copii, englezesti, dar sa fie frumoase. Puteti sa imi dati si in romana, dar de preferat in engleza love struck. Cele mai multe si mai frumoase >- Fundita >big grin

Răspuns Câştigător
| Diux96 a răspuns:

Fete :
Amaris
Amber
Amy
Anne
Avena
Azura
Kate
Beatrix
Briana
Britany
Britney
Charlene
Chelsa
Christa
Clare
Diana
Danya
Deborah
Denia
Edaline
Eda
Edena
Elvina
Glennis
Jane
Joanna
Leia
Liza
Loris
Lorretta
Rosalie
Abigail
Abbey
Charlotte
Ada
Adela
Adelaide
Adele
Adelia
Adeline
Adria
Agatha
Agnes
Alanna
Alannis
Alberta
Alicia
Alexa
Aline
Alise
Alisha
Amie

Baieti:
Aaron
Abel
Addison
Andy
Kevin
Arthur
Bart
Bob
Brad
Brock
Caspian
Cedric
Chad
Christian
Cody
Ed
Eduard
Eddy
Edison
Edwin
Freed

5 răspunsuri:
| xKaяikatuяix a răspuns:

Buna happy!

Abbey Abbott Abby Addie Addison Adelyn Adrianne Alan Alastair Alecia Alex Alice Alicia Alison Alissa Allan Allyson Amber Anabela Anderson Andy Annabel Annissa Annmarie Arabella Arden Ashby Aubrey Augusta Augustin Austin Bailey Barclay Baron Basil Beckham Benjamin Benson Bentley Berry Beth Betsy Betty Beverly Billy Blake Bob Bonnie Bono Brad Brandon Bridge Britney Brook Brown Bryan Burton Byron Carolina Carolyn Carter Case Cassie Cate Catherine Catlin Chandler Channon Charlie Charlotte Charlton Chelsea Chester Christa Christina Christine Christy Cinderella Clare Clark Clement Clinton Colin Conrad Courtney Cybele Dalton Dani Danny Darwin Dash Davis Dean Debbie Debra Denzel Devon Dolores Drake Drew Dustin Earl Earnest Eastwood Eddy Edison Edith Eduard Elaine Eliot Eliza Elizabeth Elton Emerald Erica Ernest Eugene Evelyn Faith Fergie Ferguson Fitzroy Frank Fred Frederica Gaby Gale Garry Geoffrey Georgia Gibson Glory Goldie Gordon Gracie Graham Hamilton Harlow Harmony Haven Haze lHeaven HumbertIvy Jack Jameson Janette Jeanette Jefferson Jeni Jennifer Jessie Joanna Joey Johnson Jonny Josephina Judge Judy Juliet Kate Kendra Kensington Kim Kimberly Kirra Kristy Lane Larry Laurence Lawrence Lenny Leonard Lesley Lewis Lindsay Louanna Lucian Lucy Luther Mabel Maddox Maggie Malvina Mirabela Olivia Oscar Patricia Raven Robbie Tudor

| DenissA15 a răspuns:

Oliver,Claire,Rick,Jhon,Karen,funda?

| Mufiiinel a răspuns:

Pentru fete: amy, abbie, adele, alexis, bridgitte, bonnie, carolyne, chelsea, clare, debbie, evelyn [e preferatul meu :x], goldie, gracie, jennifer, jessie, jessica, jess, kate, kim, lesley, olive, patrice, sarah, taylee.
pentru baieti: andrew, cezar, clark, doris/ debis/devis, ernest, flavian, felix, garry, iustin etc. uite aici un site bun:-?
http://www.qbebe.ro/utile/nume_copii/baieti
da-mi fundita pentru efortul depus macar;;)

| RedArrow a răspuns:

In engleza: Gary, James, Jessye, Harry, Edward, Alfred, Owen, William, Sean, Colin, Bryan, Michael, Charlie, Julie, Emily, Elizabeth, Emma, Peter.
Romanesti: Selena, Alis.

| Raulz a răspuns:

Nume de baiatbig grinick
nume de fatatongueussy