| syjey a întrebat:

FUNDA:Recomandati-mi un sampon pentru uz zilnic.Sunt baiat 18 ani am parul gras.

3 răspunsuri:
| dracu14 a răspuns:

Sampon pentru copii dala johnson baby

| alexx1784 a răspuns:

Ai parul gras pentru ca te speli zilnic.Cum il obisnuiesti, asa il ai! Incearca sa raresti treptat spalarile.Gen o zi da, o zi nu si o sa observi in timp ca o sa ti se ingrase mai greu.Clear cred ca ar fi cel mai bun.Head n Shoulders e specializat mai mult antimatreata.De asemenea, sampoanele pe baza de extract de urzica sunt eficiente.

| TricksPericuloase a răspuns:

Head and Shoulder e foarte bun crede-ma. Sau daca nu Clear. Amandoua sunt foarte bune