| anonim_4396 a întrebat:

Vreau un sampon eficent pentru parul gras.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu folosesc head and shoulders classic clean 2 in 1 - alea speciale pentru parul gras mai rau mi-l ingrasau chit ca erau din farmacie sau supermarket.

Oricum trebuie sa incerci ca sa vezi ce ti se potriveste

| Harley18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Head and shoulders nu ma ajuta deloc.

| anonim_4396 explică (pentru Harley18):

L-ai incercat pe asta? Eu am mai incercat de la ei classic clean simplu si cel pentru matreata cu mentol si alea imi ingrasau parul.

| Harley18 a răspuns (pentru anonim_4396):

De curand nu, am incercat mentol si unul cu migdale.

9 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Head and Shoulders de menta este foarte bun!

| TCosminn a răspuns:

Clear pentru par gras.

| Vasilica_Ionăşcuț_1999 a răspuns:

Eu ma spal cu Syoss negru dar cel albastru este pentru par gras. Eu sunt foarte multumita de el si ti-l recomand cu placere.

| DinPlante a răspuns:

UN sampon romanesc, fara parabeni, SLS:
https://www.putereaplantelor.ro/......50-ml.html

| Madalin2001 a răspuns:

Dercos cel mai bun recomand funda?

Răspuns utilizator avertizat