| anonim_4396 a întrebat:

Funda.Salut ce pot face sa imi creasca pielea la loc, adica m-am dat cu ceva pe fata si m-am iritat sa facu ca o coarja gen cand te dai cu super glue numai ca mai tare, si mi-am stricat forma fetei ce pot face sa creasca la loc pielea, am fost la 3 doctori dar nici unul nu a inteles?

Răspuns Câştigător
| Michael54654654 a răspuns:

Te bagi la dus,se face cald,aburi, pielea veche se inmoaie, incerci sa o rupi si dupa iti va creste la loc.
Stiu ca nu e usor dar trebuie sa suporti consecintele
Funda?

2 răspunsuri:
| Ice*Queen a răspuns:

Pielea nu creste, pielea eventual se regenereaza. In functie de ce ti-ai aplicat pe fata de ti-ai distrus-o in halul asta, nu mai poti decat eventual sa iti faci un gomaj si sa o hidratezi intens cu ulei de cocos, de masline, de migdale dulci si susan alb.

| Radicalistul a răspuns:

Poate ar trebui, din pacate, o operatie sau o alifie.