| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua am o problema de vreo doi ani m-am dat cu un gel de cosuri, cred ca am avut o iritatie deoarece m-am inrosit si sa facut ca o coarja iar eu mi-am luat primul stat de piele ca sa zic asa de pe nas si in jurul ochilor, si mi-am stricat forma fetei ce pot face am fost la un dermatolog dar nu mi-a trecut deloc nici macar un pic.va rog ajutati-ma

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Tamiki a răspuns:

Dupa parerea mea ar trebui sa incerci o crema hidratanta. Incearca sa mananci lactate si tot ce contine vitamine ca sa te poti vindeca mai repede. Asta e parerea mea. Fundita?big grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am uitat sa mentionez ca ma inrosesc repede si daca ma dau cu vreo ceva imi transpra.va multumesc