| darts01 a întrebat:

Funda.Spuneti-mi si mie care au fost cele mai bune spulimente si sampoane contra caderii si ruperii parului pe care le-ati folosit.

4 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Pe mine m-a scapat de matreata(de la farmacie, cu 16 lei):Gerovital Expert tratament-sampon cu Ichtiol

| Arthiom a răspuns:

Din cate stiu eu samponul sugerat de Samariteanul.

"spulimente" laughing laughing

| Andreea11989 a răspuns:

Am auzit ca tratamentul acesta de la Label.m e foarte bun: https://www.beautyoneshop.ro/......-1861.html

| Georgiii2000 a răspuns:

Eu iau pastile Doppel Herz pentru piele+par+unghii, dar sunt si doar pentru par care se numesc par forte. costa in jur de 25 lei cutia cu 30 de pastile, se ia una pe zi... le iau de cam doua saptamani, in curand pot vedea daca dau rezultate.