| saturday10 a întrebat:

Ce rimel bun stiti pana in 30-35 de lei? Am avut unul de la Rimmel London si mi-a placut mult. Vreau ceva cu periuta care sa aiba perii lungi si sa-mi alungeasca genele si sa le ofere volum.

8 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

Eu folosesc Rimmel Londol Scandaleyes- http://www.1001cosmetice.ro/produs/rimmel-london-volume, in opinia mea dar si a prietenelor care mi l-au furat de cate ori au avut ocazia, e super :)). Nu se intinde, imi face genele lungi, e ce trebuie.

| Adry05 a răspuns (pentru Ririru):

Daca vorbesti de cel portocaliu (nu se deschide pagina) subscriu, e foarte bun la pretul lui.

| Ririru a răspuns (pentru Adry05):

Da, de cel portocaliu vorbesc:

http://www.1001cosmetice.ro/produs/rimmel-london-volume

| Armyanka a răspuns:

Digimobil

| untu a răspuns:

Foloseste BONILASH ca sa creasca genele de la ochii!

| saturday10 explică (pentru untu):

Am genele destul de lungi, doar ca sunt blonde, de asta si folosesc rimel, ca altfel n-as fi avut nevoie happy

| anamariarot a răspuns:

L'oreal telescopic, L'oreal l a s h architect, Maybelline l a s h sensational. Sunt foarte bune.

| Irina009 a răspuns:

Supershok de la Avon. le-am incercat pe toate de la Avon si e cel care imi da cel mai mult volum genelor, si in plus nu se lipesc:X eu personal il adortongue