| DeutzZa96 a întrebat:

Fundaa! Buna, mi-am cumparat un autobronzant de la Yves Rocher. este un autobronzant doar pentru fata. eu am avut acnee. Acum mi-a trecut dar mai am niste pete pe fata. o sa iasa bronzul frumos sau urat. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| crissa20 a răspuns:

O sa iasa frumos, asta daca nu ai denivelari de piele!( ma refer la acele gropite) daca sunt doar pete nu e nicio preoblema!

| DeutzZa96 explică (pentru crissa20):

Am si cateva gropite. Mi-e cam frica. nu stiu ce sa fac am dat si o gramada de bani dar nu connteaza asta. vreau sa vad cum iese?!

| crissa20 a răspuns (pentru DeutzZa96):

Poti incerca! daca gropitele nu sunt adanci o sa iasa frumos! Bafta!

4 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Ai putea sa-l folosesti intr-o zi cand nu iesi din casa, asa te convingi! noi n dam cu parerea, dar cred ca incercand nu vei avea nici o indoiala! succes!

| LoriLoL a răspuns:

Simplu! il incerci pe fata si vezi singura cum este! in cazul in care nuanta tenului e putin mai inchisa in urma acneei de regula si fondul de ten se ia mai deschis decat trebuie.dar de autobronzant nu stiu ce sa zic..ideea e sa nu apara ca o masca. poti sa aplici si pe gat