| Dii23 a întrebat:

FUNDAAAAA! [p.s : stiu ca nu e categoria potrivita laughing ]. Vreau sa-mi cumpar un Samsung Galaxy s 3 Mini la liber. Daca ma conectez cu Wi-fi-ul, iar telefonul nu e pe abonament, are cumva sa-mi ia vreun cost?laughing adica, de exemplu daca ma conectez la wireless-ul scolii, exista posibilitate de a lua cost?raised eyebrows. Asa mi-a spus cineva, dar nu prea cred laughing.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Ca sa mearga wi-fi-ul trebuie sa fie un router prin apropiere si sa fie gratis, daca nu trebuie sa aflii parola ca sa mearga.Nu platesti absolut nimic, nici nu ai avea cum.

2 răspunsuri:
| ionutzwk a răspuns:

NU e gratis acea persoana a mitit!

| Reloader15 a răspuns (pentru ionutzwk):

Taci ma din gura!
Ce a spus albinuta e foarte bine!