| Vivianna a întrebat:

Vreau sa vopsesc o dantela roz bombon.Ce fel de culoare ma sfatuiti sa folosesc pentru un rezultat bun?
Ce parere aveti despre spray-ul de par colorat aplicat pe material, credeti ca ar da vreun rezultat? A incercat cineva?
Pentru cel mai bun raspuns dau funda!

1 răspuns:
| lumy4u a răspuns:

Cumpara solutie castelani de la farmacie, pune toata sticluta intr-un lighean cu apa, si baga dantela acolo, laso 5 min dupa care clatest-o.iese roz bonbon si e vreo 5 lei solutia..PS iese daca dantela e alba