| anonim_4396 a întrebat:

Fundita!
Va rog sa imi recomandati parfumuri persistente de marca. Nu conteaza daca sunt fresh sau dulci. Pana acum cel mai mult mi-a placut Alien de la T. Mugler.

Răspuns Câştigător
| sufletista21 a răspuns:

Nu stiu de unde esti dar trebuie sa ai in mall magazinul sephora unde poti testa toate parfumurile de firma.eu iti recomand Armani,Bvlgari,Calvin Klein,Carolina Herrera,Chanel,Dior,Givenchy,Lacoste,Lancome,Nina Ricci,Paco Rabanne,Thierry Mugler, Versace, Yves Saint Laurent

4 răspunsuri:
| Aly28 a răspuns:

Nina Ricci
Lacoste touch of love/pink
beyound paradis-este lauder
elizabet arden green teabig grin

| di3tri a răspuns:

Cinema de la YSL si Black XS Paco Rabane

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut,incearca ceva de la Givenchy...sunt persistente si miroase frumos.

| ForFun a răspuns:

Beauty cosmetic unicorno marca ai set la 100 lei apa de parfum fresh pe baza de mosc si uleiuri merita testat. daca prinzi promotie mai primesti si ceva produse cadou. funda?