| nikolettta a întrebat:

"Garnier stick" sau "lady speed&stick clinical protection"? Care este mai bun luand in considerare urmatoarele aspecte:
-pret
-eficientza
-urme lasate
etc.
Va rog sa raspunda mai ales cei care folosesc/au folosit unul din cele 2.
fundita big grin

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îl prefer pe lady speed&stick clinical protection, primul este catrastrofal, mie nu-mi merge şi nu sunt mulţumită de el.
Pa, pa.

| Biby a răspuns:

Cel mai bun este lady speed&&stick clinical protection garnier nu este bun de nimic

| IrinaAndreea a răspuns:

Garnier Stick e mai eficient, dar cam lasa urme. Lady SS nu am folosit niciodata, asa ca nu ma pot pronunta. Dar imi permit sa fac o alta recomandare: Rexona Body Responsive. big grin

| Abcdefg123 a răspuns:

Lady speed&stick clinical protection :
mai scump decat Garnier :]
foarte bun, persista f mult :]
fara urme :p

Garnier stick :
Pret bun.
e PRAF.
lasa urme ingrozitoare straight face
persista destul de mult.

Dar mai bun e lady speed&stick clinical protection cu toata ca costa 20 lei :]

| RimePeHartie a răspuns:

Nu stiu ce sa zic... mie imi merge mai bine garnier, miroase mai bine...cred ca e putin mai scump decat lady speed&stick dar te tine mai mult. acum depinde de pielea fiecaruia. mai bine i'ati o data lady speed&stick apoi garnier si fa singura diferenta.

| cocosnucifera a răspuns:

LAdy Speed Stick e muuuult mai bun, nu lasa urme, miroase frumos, nu irita pielea si se simte f. bine, garnier lasa niste urme ingrozitoare.
Parerea mea, eu le-am incercat

| Jessi a răspuns:

Lady speed &stick clinical protection e mult mai bun si nu lasa urme, in schimb Garnier stick nu e bun de nimic.