| nikolettta a întrebat:

Nivea invisible for black&white sau lady speed stick CLINICAL PROTECTION? Argumentati. fundita si multumesc

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nivea, e cel mai bun. Lady speed stick e o gluma proasta de deodorant. Nivea chiar e cum zice in reclama, te protejeaza si nu lasa urme albe sau galbene. Asta m-a surprins si pe mine, pentru ca si cu rexona - varianta invisible, am avut probleme la pete.

| samysamy a răspuns:

Daca vrei ceva de durata alege lady speed stick este mult mai bun si nu lasa urme albe ca sa stii si tu nu da sfaturi daca nu ai experienta tongue iar daca vrei ceva de seara (adica daca iesi cu prietenii sau la un club/disco) poti alge si nivea black&white te vei simtii freshlaughing mult noroc la deobig grin

| XfashionX a răspuns:

Nivea invisible for black white, deoarece nu lasa urme de alb, in schimb lady speed stick cand se usuca lasa urme de alb, ca niste bilute.

| VizitatoareTPU a răspuns:

Eu prefer NIVEA deoarec este muult mai bun si nu lasa urme pe tricou pe cand la mine lay speed stick lasa o pata alba foarte urata. Dar e alegerea ta, sperca te.am ajutat :*