| nikolettta a întrebat:

Cine a folosit "lady speed&stick clinacal protection"? Este chiar atat de bun cat se spune la reclama? A dat rezultate?
mersi dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| AnneXp a răspuns:

Eu din ala folosesc.Este foarte bun.Este un pic mai scump ca celalalt, dar merita.

pup,kiss.

1 răspuns:
| Miha a răspuns:

Este ca un deodorant normal numai ca are aprobare de la mai multe clinici specializate in acest domeniu, da e bun, numai ca are un pret cam piperat, intre 20-30 lei. E un produs bun dar cum ziceam mai devreme pretul e mai piperat.

Întrebări recente