| anonim_4396 a întrebat:

Găsesc în supermarket - uri balsam pentru bărbați? Cel pentru femei e bun pentru bărbați? Sunt băiat, am parul sus de 15 cm, prin părți de 5 cm. Mi-l las sa crească lung. În prezent mi se cam incalceste după ce îl spăl (sampon head and shoulders). Când e gras nu e încâlcit. Ce balsan bun știți? Sa nu fie nici scump.

7 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Balsamul nu este dedicat numai femeilor, ci tuturor. Poti folosi cel de la Syoss. Este recomandat sa nu se dea pana la radacina, astfel eviti ingrasarea parului. Il aplici cu 1-2 cm fata de radacina. Poti lua si sampon cu keratina de la Syoss, asta daca spui ca cel de la Head and Shoulders ti-l aspreste.

| darrio2007 a răspuns:

Normal ca gasesti. Eu folosesc Syoss.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Un baiat arata bine tuns, nu cu plete ca drogatii si rokerii.

| Lukasssz a răspuns:

Gasesti o groaza de balsame la Kaufland.

| Eireann a răspuns:

In 95% din cazuri singurele diferenta intre produsele pentru femei ( sampon, balsam, gel de dus, deodorant, etc) sunt ambalajul si mirosul.

| Ka0ru a răspuns:

Eu folosesc balsam cu cocos de la elseve, e ok. Bafta cu parul!