| CityOfSatan a întrebat:

Gecuta de piele sau gecuta de blugi? De ce?

Răspuns Câştigător
| HardCore7750 a răspuns:

Care iti place tie
O zi buna

9 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Imi plac la nebunie ambele, insa eu as alege-o pe cea de blugi atunci cand este ceva mai cald pe afara pentu ca imi place la nebunie sa o asortez cu rochite, iar cea de piele as lua-o atunci cand este ceva mai racoare.
Succes!

| Bondarel99 a răspuns:

Gecuta din piele(neagra, maro) e mai practica, o poti asorta la orice, o poti purta in mai multe ocazii si se murdareste foarte greu...e bine sa ai si o gecuta din blugi in garderoba, dar posibilitatile de asortare sunt mai limitate.

| DianaIstratii a răspuns:

Eu as alege gecuta de blugi. Pentru ca o pot lua la orice. Dar geaca de piele e ceva mai rock si nu prea se potriveste chiar cu orice. Si geaca de blugi se poarta atit vara cit si toamna si primavara.

| SuneteDeChitara a răspuns:

De piele.

| ElleElenaElle a răspuns:

De piele.

| chri a răspuns:

Eu le prefer pe amandoua pentru ca sunt amandoua la moda dar parca totusi de blugi

| corinutz07 a răspuns:

Gecuta de blugi, e mai sexi, si se potriveste la aproape toate tinutele

| lovedoggy a răspuns:

Amandoua, dar cea de piele e mai buna si poti sa o asortezi la aproape toate tinutele, insa si cea de blugi e frumoasa dar nu prea practica. Pentru o zi mai calduroasa e mai buna cea de blugi. Dar asta e decizia ta.