| anonim_4396 a întrebat:

Genele false implica vreun risc?

3 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

Dap.Cand ti le dai jos trebuie sa ai foooarte mare grija sa nu iti smulgi si gene tale.Sunt persoane la care nu prea le mai cresc dupa aia genele.Asta in cazul in care sunt puse bucata cu bucata.Sunt si gene false ce sunt prinse unele de altele si nu se lipesc fir cu fir.ci toate odata.Alea arata mult mai fals... dar scade riscul de a ramane fara genele naturale.

Bula
| Bula a răspuns:

Sunt un risc major de infectie pentru ochi, daca dedesubt se depun corpuri straine sau microbi daunatoare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei gene false. poarta-le doar o zi o seara .nu mai multwinking