| YannTiersen a întrebat:

Hai noroc.Revin cu o noua intrebare la categoria asta : ce ziceti merg : tenesi negrii,blugi de un albastru foarte inchis aproape negru si o camasa in carouri :albastru, verde albastrui si alb?

Răspuns Câştigător
| everythingyourenot a răspuns:

Mie mi se pare ok, adica nu ai combinat o gramada de culori si hainele sunt ok, adica arata bine impreuna :*

2 răspunsuri:
| Iancu_Marin_1987 a răspuns:

Eu aș combina blugii cu teniși mai deschiși la culoare. Uite la pozele cu blugi, majoritatea modelelor poartă teniși deschiși la culoare (pentru a oferi contrast), altfel se pierd în culoarea blugilor. Cămașa e ok, după mine.