| MariusS_5528 a întrebat:

Salut, sunt un baiat mai grasut... credeti ca mi-ar sta bine imbracat asa:
camasa in carouri [albastra cu alb], vesta neagra, niste pantaloni negrii dar nu de stofa, si niste tenesi albastru cu negru.
sau dati-mi voi niste ideibig grin

Răspuns Câştigător
| iStol3uRiPhone5 a răspuns:

Hmmm - daca zici ca esti mai grasut ar fi bine sa porti culori mai inchise - depinde de cat de > esti - pentru ca unele haine s-ar putea sa nu te avantajeze pe cat crezi. incearca se te imbraci cool [ cam cum ai zis tu ] --> dar renunta la vesta phbbbbt - incearca un tricou cool pe dedesubt sau o bluza cu maneca lunga-si ridica-ti manecile camasii -> in loc de pantalonii aceia negri - pune niste blugi mai deschisi la culoare [ si mai decolorasi in zona genunchilor si pe la buzunare ] - cu tenesii merge `.^ Crede'ma - stiu ce zic - vreau sa ma fac designer - pls da fundita daca te'a ajutat; x