| miyaS a întrebat:

Hai salut,

Am nevoie sa gasesc un salon in Bucuresti, la care sa merg pentru a imi da o forma parului. Stiu, daca caut pe google, gasesc o multime, mai mult de atat, daca o iau putin la pas, as putea sa gasesc imediat un salon, dar ajuta-ma tu sa gasesc ce caut, daca poti si vreihappy

Ma intereseaza in primul rand ca oamenii de acolo sa nu judece stilul, adica caut ceva super friendly, cu oameni cand si open minded (ok, promit ca nu mai combin cu eng) si totodata sa stiu ca exista experienta cu privire la modelarea unei coafuri de par lung pentru barbati (!).

Buget: 200 lei
Multumesc anticipathappy

4 răspunsuri:
| leolord669 a răspuns:

Du-te la salon Dani Costi

| miyaS explică:

Oameni-cand*

| miyaS explică (pentru miyaS):

K i n d

| miyaS explică (pentru miyaS):

Doamne insfarsit...