| Alexu9696 a întrebat:

Am 25 de ani, sunt un tip okay si de la un timp observ ca nu prea mai exista fete "normale" cel putin in experienta mea si a unor amici din jurul meu... este lipsa fetelor/femeilor "normale" o problema adevarata sau depinde doar de zona in care te afli?

Intreb asta pentru ca in afara Bucurestiului am vorbit cu fete mult mai open minded... mult mai deschise si cu chef de comunicare.

Iar in Bucuresti ( locul unde stau ), la intalnirele pe care le-am avut sau fetele cu care am incercat sa am o discutie... ereau ori "speriate de bombe" ori nebune... multe si pe interes financiar.

Iar experienta asta am vazut-o ca se repeta si la amici mei care de la un timp au preferat sa accepte fete care vor numai "distractie" pentru ca nu gasesc fete pentru o relatie de durata.

Precizez ca nu am standarde asa mari. Caut o fata draguta, comunicativa care sa isi doreasca sa cunoasca un baiat.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce chestie eu credeam ca e invers, fa-ti cont pe sentimente.ro, si pe telefon sunt multe aplicati de dating, faza e ca nu le atrageti fizic asa ca ele profita material de voi

| mihai69 a răspuns:

N-ați căutat voi unde trebuie.

| Alexu9696 explică (pentru mihai69):

Pai in parcuri, la terase, in centru si prin mall-uri.

Ce alte locuri mai sunt?

| mihai69 a răspuns (pentru Alexu9696):

Bibliotecă, biserică, fundație de caritate...winking

| Ara997 a răspuns (pentru Alexu9696):

La biserica ai fost?!

| Alexu9696 explică (pentru mihai69):

Nimeni nu se duce la biserica pentru a agata persoane.
Sau daca te duci pentru asta esti cam bolnav laughing)

Biblioteca suna bine doar daca citesti cartii si ai ceva in comun cu genul asta de cultura. Iar eu nu sunt genul ala desi mai citesc seinen si razboaie istorice.

As vrea sa am eu timp pentru fundati de caritate laughing

| mihai69 a răspuns (pentru Alexu9696):

Erau doar căteva exemple aleatoare.

| Live4Ride a răspuns:

Pai este o problema intalnite mereu in zona Bucurestiului. majoritatea se muta la Bucuresti crezand ca aici e miere peste tot! Oricum persoanele din afara bucurestiului sunt mult mai ok decat cele din Bucuresti!