| Rawr22 a întrebat:

Haide fetelor, spune-ti toate trucurile de frumusete! Toate vrem sa fim frumoase, nu?

2 răspunsuri:
| anameoow a răspuns:

Eu nu am asa ceva. Parerea mea e ca orice fata e frumoasa naturala happy Btw,ai inceput cu "haide", adinca singular apoi te-ai adresat noua, fetelor apoi ai scris "spune-ti". Adica ai trecut de la plural la singular big grin Cred ca ar trebui sa iti corectezi putin intrebarea. ar trebui sa sune ori "haideti detelor, spuneti toate trucurile bla bla" ori "haide, spune-ti toate trucurile bla bla laughing *grammar nazi*