| Goddessss a întrebat:

Care sunt trucurile voastre de frumusețe?
Nu contează dacă răspund si baietii... Ce faceți si va da rezultate sau va relaxează?

14 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Trucul meu este ca nu am complexe. Asa m.a facut mama, asta sunt.

| Drimmero a răspuns:

In primul rand am grija de mine, o igiena foarte buna, haine curate, dus zilnic, dinti curati, etc.

Secretele mele stau in par, ochi, sprancene si mustata+cioc. Doar cu o anumita freza imi sta mie cel mai bine, altfel nu imi sta la fel de bine si observ diferente mari. Ca sa imi stea bine ma tund scurt de tot in parti si la spate, undeva cu 0, 5 iar sus imi las parul cum e, eventual il filez sau il scurtez putin foarfeca si daca nu mi-l tund sus cateva luni e destul de maricel, mi-l dau intr-o parte,, am carare pe stanga si imi sta bine parul, mai ales ca e foarte des. Sprancenele mele joaca un rol important, sunt inchise la culoare, arcuite si dese (nu stufoase), ochii la fel, sunt negri, imi las si mustata si cioc care ma arata mai matur. Fac si miscare ca sa ma mentin in forma si sa fiu energic si plin de viata, iar restul vin de la sine. Pot sa am toate astea, daca nu am par nu sunt eu.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Secretul este in barba laughing

| Catrice a răspuns:

Educație fizica in dormitorhee hee

| Celcestietot a răspuns:

Mai nimic thinking, așa sunt din naștere, hmm...

| Nemessys a răspuns:

Sa nu ma mai uit 24/7 in oglinda sau pe social media și sa ma compar cu alții care sunt modele datorita filtrelor.

Sa mananc sănătos, sa beau multă apa și doar apa happy și sa fac sport. Atât.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nemessys):

Mai merge și câte un ceai, sau suc natural de fructe, dar așa-i, apa trebuie să fie baza

| Goete a răspuns:

Dupa 4 beri toata lumea e frumoasawinking

| StrongHeart a răspuns:

Frumusetea vine din interior. Sportul si moderatia au si ele rolul lor.

| laSoledad a răspuns:

+Odihna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am imbatranit aproape deloc, tot ca si la 25 arat, genetica, nu e nici un truc, daca as slabi vreo 15 kg as arata ca la 20, la chip greu imbatranesc.

| Merry17 a răspuns:

Apă, 2 litri pe zi, odihnă, somn la 11 cel târziu, demachiere dimineața și seara si hidratare si o data la 2 saptamani folosesc masca asta https://foreverliving.ro/aloe-bio-cellulose-mask?rid=400-000-709-781, care-mi face si florile fericite că dupa ce o dau jos, o ingrop in ghiveci că-i biodegradabila