| diana_3432 a întrebat:

Haii! merg intr. o excursie la rarau si nu stiu cum sa ma imbrac tinand cont ca o sa urcam raraul. HELP funda

5 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

Pai niste pantaloni de trening http://images7.okr.ro/......15_300.jpg cam ca astia, desi as prefera ca jos sa aiba banta aceea mai micuta, un tricou mulat si eventual un hanorac.

| bogdanworld a răspuns:

Iti recomand www.Fashion-Star.ro a pozat si Bianca Dragusanu

| bogz a răspuns:

Haine cat mai comode si adidasi cu talpa moale, pantalonii cat mai elastici si pe vremea asta ar trebui sa te imbraci mai gros

| motanu_2252 a răspuns:

Imbracate in pielea goala!

| Alina97 a răspuns:

Ia-ti niste colanti, cu un tricou, si un hanorac:*:*