| AlexandruVTM a întrebat:

Intrebare pentru fete:
Voua ce haine va plac mai mult pe baieti? adica ce haine va plac sa le vedeti pe baieti?

4 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Sa fie casual dar totusi trendy.sa nu para ca si-a dat foarte mult silinta dar totusi sa fie combinate cu cap si sa arate bine.

| OnlyTheScript a răspuns:

Blugi, tricou si adidasi

| KiddaDot a răspuns:

Am o pasiune pentru skateri laughing) De mica, ma atrageau baietii bikeri/skateri cu gusturi bune in materie de muzica. Deci, pot spune ca-mi plac baietii care se imbraca normal..gen,un tricou dragut,hanorac,blugi(CLAR FARA TUR JOS) si skateri. Dar nu pot spune ca,la varsta asta, imi displac baietii "sofisticati", in camasi, cu adidasi de la Vans, cu haine destul de scumpe...etc. Nu stiu cum sa explic exact, dar iti dai seama in momentul in care vezi cum se imbraca un baiat, de caracterul lui, stil, muzica pe care o asculta..si multe altele :d

| alymitu a răspuns:

Mie sincer imi place cand un baiat se imbraca cu urmatoarele :
- tricou haios, destul de colorat dar nici curcubeu laughing
- camasa descheiata in carouri peste tricou happy
- blugi. pot sa fie cu turul jos dar nici cu d-ala pana la genunchi rolling on the floor.
- basketi happy

Sper ca te-am ajutat :*

P.S : Nu te imbraca cu ceva daca nu iti place.batting eyelashes