| Mariasy39 a întrebat:

Hay TPU! Am si eu o intrebare, am parul saten inchis, ochii negrii ( depinde sunt mai schimbatori cateodata la soare ii am caprui inchis dar de obicei negrii) iar tenul e masliniu deci cum mi-ar sta mai bine? Adica eu ma gandesc sa ma fac cu nuantator roscata dar ce ziceti mi-ar sta mai bine cu alta nuanta sau sa imi fac suvite? Va rog help me, a venit vara si vreau neaparat o schimbare de look!

3 răspunsuri:
| callie2 a răspuns:

Eu in locul tau m-as face fie bruneta, fie o nuanta de ciocolata bogata cu suvite mai inchise/deschise.

| mixxjim a răspuns:

Daca ai tenul masliniu roscata ti-ar sta bine, o nuanta din aia mai inchisa. daca vrei musai poti incerca si suvite, dar sa fii sigura ca nimeresti la cineva priceput, avand parul saten inchis daca nu se pricepe bine ori ti le scoate "morcov", ori iti arde parul.

| Fundapls a răspuns:

Fa-te blonda