| Lary_2950 a întrebat:

Ce nuanta de ruj mi se potriveste daca am tenul masliniu si am parul saten inchis?

Răspuns Câştigător
| Mwha a răspuns:

Incearca rujul rihannei : http://www.stylebistro.com/lookbook/Rihanna/m_cw6j5BrMP/Beauty cred ca o sa-ti stea bine! Funda?

8 răspunsuri:
| opium a răspuns:

Rosu,corai -sau oricare altele cu baza galbena.

| MMihai a răspuns:

Copil dat cu ruj?
Tu vrei să aduci ploaia?

| soraGrime a răspuns:

Nuantele de maro/bej/crem inchis sau visiniu inchis seara.

| Adeeeee a răspuns:

Daca esti satena si ai tenul putin masliniu, iti sunt recomandate rujuri cu nuante de rosu-oranj, nuante nud, calde. Ti se potrivesc si nuantele de roz piersica sau coral si bejuri caramel. Sper ca te-am putut ajutawinking >big grin

| DeeaDLove12 a răspuns:

Mov,maro daca ai pistrui chiar si Orange laughing

| CASANDRAAAAAAAA a răspuns:

Roz

| oliviutza a răspuns:

Un ruj rosu sau un gloss simplu cu sclipici roz