| DanielaMurisan a întrebat:

Heeei
Am si eu o problema.
Sunt blonda naturală( blond cenușiu) si as dori sa ma vopsesc șaten deschis, pentru ca ma atrage culoarea aia foarte mult. Ce părere aveti? Se merita sa renunț la culoarea mea naturală?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu zic sa nu. Satenul e o culoare destul de comuna, a ta este ceva mai speciala mai ales ca e si naturala

| Bondarel99 a răspuns:

Eu zic sa iti iei un nuantator, asa vei pastra luciul si sanatatea parului dar si culoarea, vezi daca iti place satenul si nu ai pierdut nimic
Gama asta e buna
http://www.1001cosmetice.ro/images/largeimages/1358440820.jpg

| ALGator a răspuns:

Nimic nu egalează culoarea ta naturală. E marca ta, în timp ce restul e o copie. Succes!

| Kyttynna a răspuns:

Parerea mea este sa nu iti distrugi parul cu vopsea.
Avand par natural deschis, orice nuanta inchisa face sa se vada inestetic la radacini cand va creste si vei fi dependenta de vopsea. Plus ca parul va deveni mai fragil, va cadea mai repede si se va deteriora mai usor.