| flower236 a întrebat:

Heeei, fetele care ati avut extensii de unghii cu gel.. ati avut probleme dupa cu unghiile naturale?

5 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu am de un an unghii false si n am patit nimic. Ca mi le am dat 2 sap jos.happy depinde cine iti pune unghiile.

| FadetoBlack a răspuns:

Bunnă!
Nu face prostia asta!
Eu am făcut-o!
Îmi pare rău!
Am unghii de rahat acum
Mă dor, Sunt foarte subţiri, plus că până îţi cresc să nu mai fie subţiri durează!
plus că costă bani!
Numai bine!

| SOoare a răspuns:

Am avut de 2 ori...prima data nu am avut probleme, dar a 2 a oara mi le-a pilit prea mult si s-au subtiat foarte tare si m-au durut cand le-am dat jos si bineinteles unghiile mele au ramas varza, dar si-au revenit in cateva saptamani straight face

| Mary1000 a răspuns:

Buna! Da.Eu am avut.Te sfatuiesc sa nu-ti pui pentru ca, se deslipeste greu si pe unghie se vede aiurea cu gelul pe ia(unghia naturala).

| Cozac_Bogdan_1988 a răspuns:

Iti recomans sa nu-ti faci unghii false costa ff mult sa le intreti si iti mananca calciu dar faci cum vrei