| lyTTTT a întrebat:

Heeelp! Parul meu e foarte rar si ars... nu stiu ce sa-i mai fac sad aveti cateva sfaturi?sad

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Tunde varfurile cat de des se poate si nu mai folosi placa sau ondulator, pentru a avea un par des si frumos foloseste ulei de ricin o data pe saptamana timp de cateva saptamani

Răspuns utilizator avertizat
| Adbbmsh a răspuns:

Tunde-l oh go on

| zHeArTz a răspuns:

Nu mai folosi placa de par sau fixativul. Recomandad ar fi sa il tunzi, daca nu tot macar varfurile.

Răspuns utilizator avertizat
| IuliaIulia32 a răspuns:

Dupa ce te dai cu sampon, la dus, clateste-te cu ceai de musetel natural.

| pilimon12 a răspuns:

Pai....nu mai folosi placa de par sau nu te mai da cu vopsea sau cu fixativ.De la placa de par e ars sa mai intamplat si la altii si de la fixativ sau vopsea ti-a cazut caci contin toate prostiile