| TilaTequila a întrebat:

Heeelp! Urmeaza sa merg in club si nu stiu cum sa ma imbrac crying nu vreau sa fie nici prea provocator, dar vreau sa-mi scoata formele in evidenta. Vreo idee plzzz

14 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Poti incerca o rochie pana mai sus de genuchi, o geaca scurta de piele, tocuri. Ca machiaj poti incerca un fard de pleoape ceva mai stralucitor fata de cel de zi, un gloss roz, mascara si fa-ti parul ondulat.

| blueangel99 a răspuns:

Foarte simplu:
Blugi albaştrii, bluză cald colorată, pantofi negrii/maro
Pantaloni verzi, bluză roz
Pantaloni roşii, bluză gri, roz sau galbenă
Pantaloni negrii, bluză ce culoare vrei tu.

Baftă!

| DrunkenRat a răspuns:

Blugi stramti, ceva cizme cu blanita(negre), o bluza stramta(neagra) cu un decolteu in forma de "v" nu prea adanc si o geaca stransa pe talie (tot cu blanita:X) pentru drumul spre club. Hmm. in loc de cizme ar arata bine si botinele, depinde. happy

| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna! Ce-ai spune sa ai un venit suplimentar?Id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com ,iti pot da mai multe detalii

| aFurisit a răspuns:

Costumu` Evei iti va scoate formele in evidenta, Garantez! Vei fi sufletu` petrecerii happy + 2, 3 shot-uri de tequila. Ce sa mai. va fi seara ta! Distractie placuta!

| Kitty20 a răspuns:

Poti sa-ti pui o pereche de pantaloni scurti cu o camasutza sau o fusta cu o bluza sau tricou sau o rochita

| TilaTequila explică (pentru Kitty20):

Buna idee. Doar ca...mi-ar trebui niste ciorapi lycra sau ceva. Se gasesc ciorapi fara chilotul ala mai inchis la culoare? ca ala iese din pantaloni

| Kitty20 a răspuns:

Pantaloni scurti cu o camasutza sau fustita cu bluza sau tricuou sau o rochita

| crisiss a răspuns:

Daca mama natura te-a inzestrat de ce sa nu le scoti in evidenta tuturor le place o fata cu forme, cel putin mie

| Tzucu a răspuns:

Ceva colanti, sau jeans stramti. un tricou mulat. ceva. tocuri si vei arata superb :*

| TilaTequila explică (pentru Tzucu):

Buna idee. Doar ca...mi-ar trebui niste ciorapi lycra sau ceva. Se gasesc ciorapi fara chilotul ala mai inchis la culoare? ca ala iese din pantaloni

| Ancky a răspuns:

Recomand urmatorul magazin cu haine Bershka. Se numeste Miau Miau. Preturile sunt foarte bune de la 10 lei pana la 90 lei. Aveti linkul mai jos. http://www.facebook.com/MiauMiauSale

| zuzzuu a răspuns:

In club
O pereche de pantaloni din latex cu o bluza pana peste solduri sau cu o rochie ultra-scurta, vaporoasa este varianta cea mai hot pentru o noapte in club. Neaparat ai nevoie de tocuri inalte si un machiaj extravagant! Aplica mascara pentru volum, iar pentru un efect dramatic incerca genele false. Fa-ti cateva bucle lejere si let the party begin!

| deeady a răspuns:

Toate ne confruntam cu problema astalaughing daca vrei sa fi sexy dar nu vulgara sa nu iti iei o rochita scurta si decolteu adanc...ori una ori alta. Poti alege o pereche de blugi cu talie inalta mulati si un body.Am incercat eu si vin perfect pe o silueta subtire. Sau iti poti lua o rochita cu dantela deasupra sanilor e foarte in si da o eleganta aparte. Bine, depinde si de stilul tau vestimentar:*